,,APIE MUS”

Viešbutis – baras „Grafaitė“ savo veiklą pradėjo 2015 m. sausio 1 d. Tai, kokia „Grafaitė“ yra dabar, mūsų šeimos širdies indėlis bei antrieji namai. Tikime, atvykę pas mus į barą ar viešbutį pasijausite jaukiai, maloniai, rūpestingai ir puikiai praleisite laiką ne tik su draugais, bet ir su šeima.

Tiek baro viduje, tiek „Grafaitės“ kieme rasite erdves, skirtas vaikams. Tėveliai ramiai pavalgys, kol mažieji bus užsiėmę vaikų erdvėse. Be to, turime meniu ir vaikams. Pas mus mėgstamiausias vaikų patiekalas yra kepti varškėčiai su braškių uogiene. Mūsų meniu galite rasti nuo tradicinių lietuviškos virtuvės patiekalų (cepelinai, bulviniai blynai, naminiai koldūnai), europietiškos virtuvės šedevrų (Kijevo kotletas, jautienos išpjovos kepsnys, anties krūtinėlė, garsioji karka) iki amerikietiškos virtuvės hitų (šonkauliukai, mėsainiai).

„Grafaitėje“ savaitgaliais vyksta kokybiški gyvos muzikos renginiai, kuriuose savo koncertus rengia Lietuvos estrados legendos ir kitos populiariausios Pop muzikos grupės bei atlikėjai. Vakaro metu galite švęsti gimtadienius, įmonės vakarėlius.

Turime net tris privačias sales Jūsų šventėms. Galime sutalpinti iki 65 žmonių vienoje salėje. Pasiūlysime puikų meniu, patarsime. Svečius galime sodinti tiek prie bendro įvairios formos stalo tiek prie apvalių stalų. Galime dekoruoti, papuošti šventinį stalą. Kiekvienoje salėje yra muzikinė aparatūra ir projektorius. Jus visada pasitiks puikiai nusiteikęs ir pasitempęs „Grafaitės“ kolektyvas. Grafaitėje rengiame vestuves, banketus, konferencijas, privačius verslo susitikimus.

Mūsų pasididžiavimas – lauko terasa, į kurią šiltuoju metų laiku visada galite atvykti pavalgyti, praleisti laiką ar švęsti. Turime kalijanus, kuriuos reikia užsisakyti iš anksto.

Pas mus rasite 23 kambarių, 3 žvaigždučių viešbutį, kur galime sutalpinti iki 65 žmonių. Ryte svečių visada laukia puikūs pusryčiai.

Be to, dar turime sauną-baseiną ir šalia esančią salytę, kuria galima naudotis. Šeimos susitinka puikiai praleisti laiką. Kol tėveliai kaitinasi, vaikai maudosi šiltame baseine, gaivinasi burbulais. Priepirčio salėje talpiname net iki 20 žmonių, yra atskira aikštelė šokiams, muzikinė aparatūra. Jaukią priepirčio salę svečiai užsisako ir atskirai be saunos savo šventėms.

Galime suorganizuoti Jūsų šventę nuo pakvietimų svečiams iki vedėjų, atlikėjų ir pan. Patikėkite savo šventes mums ir mes užtikrinsime, kad jų įspūdžiai niekada neišblėstų.

Jūs mums svarbiausi ir esame pasiryžę patenkinti Jūsų poreikius, esame lankstūs. Visada Jūsų laukiame pas mus.

Turite daugiau klausimų? Jauskitės drąsiai ir užsukite pas mus į svečius – aprodysime ir papasakosime daug smulkiau.

Jūsų „Grafaitė“

Registratūra

Loading...