Konferencijų ir pobūvių salė

Mūsų pasididžiavimas – didžioji pokylių salė. Joje vestuvėms talpiname iki 70 žmonių, konferencijoms - gerokai daugiau. Ši prabangi salė turi atskirą įėjimą, privačią erdvę lauke. Tai puiki vieta Jūsų vestuvėms, gimtadienio ir kitoms šventėms.

Dirbame tik dėl savo klientų ir esame pasiruošę patenkinti net pačius išrankiausius pageidavimus. Švenčiantiems pas mus siūlome nemokamą renginių planavimo paslaugą. Galime suorganizuoti Jūsų šventę nuo pakvietimų svečiams iki vedėjų, atlikėjų ir pan.

Galime pasiūlyti ir priepirčio salę. Ten talpiname net iki 20 žmonių, yra atskira aikštelė šokiams, muzikinė aparatūra. Jaukią priepirčio salę svečiai užsisako ir atskirai be saunos savo šventėms.Patikėkite savo šventes mums ir mes užtikrinsime, kad jų įspūdžiai niekada neišblėstų.

Galime Jums pasiūlyti patrauklią vietą konferencijoms, seminarams, paskaitoms, pristatymams ir kitiems renginiams. Šiuolaikinis dizainas, apgalvota aplinka ir įrenginiai - viskas paruošta Jūsų vedamiems mokymams, edukacijai, konferencijoms. Esame lankstūs ir visuomet padedame įgyvendinti Jūsų lūkesčius, primename, kad visada yra galimybė transformuoti erdves pagal individualius poreikius Esame pasirengę pasirūpinti Jūsų svečių maksimaliu patogumu.

Konferencijų salės dalyviai gali pasinaudoti mūsų siūlomomis paslaugomis:

Ieškote tinkamos vietos svarbiai konferencijai, vestuvėms, renginiui ar susitikimui? Raskime geriausią sprendimą kartu!

Loading...